P.T.S. Węglo-Trans - Tani polski węgiel

P.T.S. Węglo-Trans zajmuje się sprzedażą i transportem taniego węgla kamiennego pochodzącego z polskich kopalń

Kontakt z nami
509599103

Sprzedaż węgla

Najlepszy i tani polski węgiel

Od niemal 20 lat zajmujemy się sprzedażą węgla. Dbamy nie tylko o jego najwyższą jakość, ale także o transport. Oferowany przez nas polski węgiel jest bardzo dokładnie przesiewany, dzięki czemu ilość miału zostaje zminimalizowana. Nasz doświadczony zespół dba nie tylko o jak najwyższy stopień czystości węgla poprzez przesiewanie, lecz także podczas załadunku, dowozu i wyładunku. Dzięki temu w trakcie transport materiałów sypkich do węgla nie dostają się szkodliwe zanieczyszczenia.

Węgiel pochodzi z najlepszych polskich kopalń

Sprzedajemy polski tani węgiel z najlepszych kopalń oraz dowozimy go na terenie kraju oraz Unii Europejskiej. Naszym klientom dostarczamy około 2000 ton węgla tygodniowo. Posiadamy wielu zadowolonych klientów, którzy docenili już jakość oferowanych przez nas produktów. Realizujemy zamówienia hurtowe oraz prowadzimy sprzedaż detaliczną – oferujemy materiały opałowe workowane oraz dostępne luzem, w wybranej ilości. Sprzedajemy zarówno miał, jak i ekogroszek.

W 2012 roku otrzymaliśmy status Autoryzowanego Sprzedawcy KW S.A. w Katowicach. Certyfikat ten przeznaczony jest dla firm, których usługi są na najwyższym poziomie. Dzięki temu mają Państwo gwarancję fachowości, terminowości oraz jakości dostarczonego przez nas węgla.

Transport krajowy i międzynarodowy

Jeśli poszukują Państw firmy, która dostarcza najlepszy węgiel wprost w zamówione miejsce, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zajmujemy się transportem krajowym i międzynarodowym, a pojazdy i sprzęt, którymi dysponujemy, pozwalają nam na realizację nawet najtrudniejszych zamówień. Dostarczamy towary na terenie całej Europy, a w szczególności do krajów takich jak Niemcy, Włochy, Słowenia, Austria, Belgia i Holandia. Oprócz transportu zapewniamy usługi wykonywane specjalnymi samochodami samowyładowczymi (wanna), naczepami niskopodwoziowymi, tzw. firankami, ładowarką oraz koparko-ładowarką. Nasz nowoczesny sprzęt pozwala nam realizować zamówienia w krótkich terminach, a wykwalifikowany zespół dba nie tylko o najwyższą jakość transportu, lecz także o miłą i profesjonalną obsługę.

Firma FHU Iwona Juszczal oferuje Państwu dobry i tani opał. Jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom nawet duże ilości materiałów opałowych, między innymi węgla czy ekogroszku. Chętnie udzielimy Państwu wszelkich informacji na temat naszych produktów, cen, możliwości transportu oraz terminów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Polski węgiel P.T.S Węglo-Trans