P.T.S. Węglo-Trans - Tani polski węgiel

P.T.S. Węglo-Trans zajmuje się sprzedażą i transportem taniego węgla kamiennego pochodzącego z polskich kopalń

Kontakt z nami
509599103

O firmie

Sprzedaż węgla

Firma FHU Iwona Juszczak zajmuje się przede wszystkim sprzedażą węgla oraz transportem drogowym. Działamy na rynku już od 1997 roku. Przez ten czas udało nam się zdobyć ogromne doświadczenie, dzięki czemu dziś możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nasz zespół to grupa profesjonalistów, którzy każdego dnia przykładają wszelkich starań, w trosce o satysfakcję klientów.

Spedycja krajowa i międzynarodowa

Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą i transportem wysokiej jakości węgla, pochodzącego z polskich kopalń oraz wszelkiego rodzaju towarów sypkich jak i na paletach. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, którym dysponujemy, możemy zaoferować naszym klientom transport krajowy i międzynarodowy. Świadczymy usługi samochodami samowyładowczymi, firankami niskopodwoziowymi, ładowarką, koparko-ładowarką i przesiewaczami. Zajmujemy się również handlem samochodami ciężarowymi i częściami, jednak filarem naszej działalności jest handel opałem.

W naszej ofercie dostępny jest najlepszy węgiel oraz ekogroszek. Sprzedawany przez nas opał dodatkowo przesiewamy, dzięki czemu jego jakość znacząco wzrasta. Materiał, który otrzymuje klient, to węgiel czysty i pozbawiony miału. Wybierając nasze węgiel, mają Państwo gwarancję, że jest on wysoko kaloryczny i długo się pali. W przeciwieństwie do wielu innych firm, dokonywane przez nas przesiewanie jest wyjątkowo dokładne, a dzięki najwyższym standardom jakości, zachowanym przy transporcie i załadunku, w naszym węglu nie znajdują się żadne zanieczyszczenia.

Najwyższa jakość usług i pełne bezpieczeństwo

W 2012 roku otrzymaliśmy status Autoryzowanego Sprzedawcy KW S.A. w Katowicach. Otrzymują go jedynie firmy spełniające określone warunki, czyli które, które cechuje fachowość, rzetelność i dbałość o dobro klienta. Do dnia dzisiejszego prężnie działamy pod ich znakiem. Posiadamy także wszelkie niezbędne ubezpieczenia. Nasze Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika Drogowego w Ruchu Krajowym i Międzynarodowym opiewa na kwotę 500 000 00 USD, z kolei Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika Drogowego w Ruchu Kabotażowym opiewa na kwotę 1 200 000 EUR.

Gwarantujemy nie tylko wysoką jakość usług, lecz także całkowite bezpieczeństwo. Korzystając z naszych usług, mogą mieć Państwo pewność, że transport materiałów sypkich w doskonałych warunkach jest naszym priorytetem. Doświadczony zespół z uwagą dba o przewożone materiały, dzięki czemu nieustannie możemy dostarczać Państwu najlepszy węgiel.

Przez cały czas pozyskujemy nowych odbiorców, a grono usatysfakcjonowanych klientów nieustannie się poszerza. Jesteśmy w stałej współpracy ze spedycjami na terenie Unii Europejskiej. Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług.

P.T.S Węglo-Trans – Polski Węgiel