P.T.S. Węglo-Trans - Tani polski węgiel

P.T.S. Węglo-Trans zajmuje się sprzedażą i transportem taniego węgla kamiennego pochodzącego z polskich kopalń

Kontakt z nami
509599103

Spedycja i transport materiałów sypkich

Spedycja krajowa i międzynarodowa

P.T.S. Węglo-Trans oferuje tanie usługi spedycyjne – nasza specjalność to spedycja krajowa oraz międzynarodowa na terenie Unii Europejskiej, szczególnie do krajów takich jak Niemcy, Holandia, Belgia, Austria i Włochy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, które zdobyliśmy w branży transportu opału, obecnie zapewniamy naszym klientom usługi transportowe także innych ładunków – zawsze terminowo, bezpiecznie oraz w przystępnych cenach.

Najwyższa jakość obsługi

W naszej firmie spedycja krajowa oraz spedycja międzynarodowa zorganizowana jest tak, aby spełnić wszystkie wymagania klienta – Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego też dokładamy wszelkich starań, by nasza współpraca była udana pod każdym względem.

Nowoczesne zaplecze

Dysponujemy nowoczesną i rozbudowaną flotą, w tym samochodami samowyładowczymi, niskopodwoziowymi oraz ładowarką, dzięki czemu świadczymy profesjonalnie transport materiałów sypkich oraz innych ładunków na zlecenie klienta. Nasz doświadczony zespół jest zawsze gotowy do pomocy – zapewniamy kompleksowe wsparcie od momentu załadunku aż do rozładunku w miejscu docelowym.

Bezpieczeństwo przewozu

W celu zapewnienia naszym klientom pełnego bezpieczeństwa, posiadamy wykupione polisy ubezpieczeniowe przewoźnika na wysokie sumy, w tym Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika Drogowego w Ruchu Krajowym i Międzynarodowym na sumę 500 000 00 USD oraz Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika Drogowego w Ruchu Kabotażowym opiewające na sumę 1 200 000 EUR.

Przystępne ceny

Naszym klientom gwarantujemy również atrakcyjne ceny świadczonych usług przewozowych. Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie, dlatego też u nas nie przepłacą Państwo transport do celu.

Zależy nam na tym, aby spełnić wszystkie wymagania naszych klientów – jeśli poszukują Państwo niezawodnego partnera w spedycji i transporcie, jesteśmy całkowicie do dyspozycji. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz indywidualnej wyceny.

P.T.S Węglo-Trans – Spedycja krajowa i międzynarodowa oraz transport materiałów sypkich